GÜÇLÜ VE CİNSEL YETENEKLERİ GELİŞMİŞ ERKEKLER ARANIYOR!

HAYATINIZI, JİGOLOLUK YAPARAK GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ACELE EDİN
Kasım 26, 2021
OLAĞANÜSTÜ ZEVKLİ VE YÜKSEK GETİRİLİ BİR İŞ OLARAK JİGOLOLUK
Aralık 2, 2021

GÜÇLÜ VE CİNSEL YETENEKLERİ GELİŞMİŞ ERKEKLER ARANIYOR!

Jigolo Arayan Bayanlara Ulaşmak

Jiigolo arayan bayanlara nasıl ulaşırım?

                        Türkiye’nin tek vergi levhalı jigolo şirketi danışman ekibi olarak hepinizi -saygı ile- selamlıyor ve siz değerli beylere, sormak istiyoruz: “On sekiz yaşından büyüğüm. Fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklıyım. Seks potansiyelimi göstermekten etmekten zevk alıyorum. Kendimi, girdiğim her ortamda rahatlıkla ifade etmekte hiçbir sıkıntı çekmiyorum. Özellikle olgun bayanlarla sohbet etmekten ve hatta birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Gerçek bir erkeğim ve birlikte olduğum bayanları zevkten uçururum. Saygılı, ağır başlı, terbiyeli ve heyecanını kolaylıkla kontrol altına alabilen bir adamım. Kendime çok iyi bakar, temizliğime dikkat eder, şık ve sade giyinmeye özen gösterir, seks performansımı zedelemeyecek şekilde yaşamaya dikkat eder ve yatakta adeta bir kaplana dönüşürüm!” diyebiliyor musunuz? Eğer “Evet, kesinlikle diyebiliyorum…” cevabını verirken zerre tereddüt etmiyorsanız, sizi, jigolo erkeklerin muhteşem dünyasına davet etmek istiyoruz:

                        Jigolo danışma hattını aradım ve vergi levhalı jigolo şirketi danışmanı ile konuşup jigolo olmak için başvurmak istediğimi söyledim. Danışmanın yönlendirmesi ile jigololuk başvuru formunu doldurdum ama henüz olumlu bir yanıt almadım. Jigololuk başvuru sonucumu öğrenmek için ne kadar daha beklemem gerekiyor?

Jigolo 2022 ekibine yeni jigolo üye alımlarının başladığı bu hafta boyunca jigololuk başvuru formlarındaki yığılmadan dolayı, başvuru sonucunuzun henüz bildirilmemiş olması, çok normaldir. Lütfen, birkaç gün daha bekleyin ve yine bir cevap alamazsanız, vergi levhalı jigolo şirketi web sitesindeki iletişim linki ya da jigolo danışma hattı üzerinden ulaşıp danışmanınızdan bilgi alın.

                        Jigolo olmak ve jigolo partneri arayan bayanlarla birlikte olarak para kazanmak istiyorum ama insanlarla, daha doğrusu, bayanlarla çok kolay muhabbet edemem. Bu özelliğim, başarılı bir jigolo olmamda engel teşkil eder mi?

Evet, özellikle bayanlarla kolaylıkla muhabbete girememeniz ve içinize kapanık bir insan imajı çizmeniz, başarılı bir jigolo olmanızda engel teşkil edebilir. Lütfen, konu ile ilgili olarak lider jigolo şirketinin uzman danışman ekibi ile görüşün ve vergi levhalı jigolo şirketi üyelik formunu doldurmadan önce, mutlaka bu konuyu netleştirmiş olmaya gayret edin. Jigolo olmak için daha fazla geç kalmayın.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer yazılarımız için Tıklayınız…