Güvenilir jigololuk ajansına üye oldum, hayatım değişti…

JİGOLOLUK, BAŞINIZA GELEN EN GÜZEL ŞEY OLACAK!
Kasım 14, 2021
JİGOLOLUK BAŞVURUNUZU BİR AN ÖNCE TAMAMLAYIN
Kasım 18, 2021

Güvenilir jigololuk ajansına üye oldum, hayatım değişti…

Profesyonel Jigololuk

Profesyonel jigolo ekibimizin üyeleri

                Selamlar, saygılar herkese. Ben jigolo Edirne ekibinden Ferhan. Hem jigolo Edirne ekibinde hem de jigolo Bronz takımında görevli, yedi senedir profesyonel olarak jigololuk yapan, yirmi dokuz yaşında, yüksek okul mezunu ve nişanlı bir gencim. Askerden döndüğümde girdiğim iş arama sürecinin beni iyice yormasının, doğru düzgün bir iş bulamamın ve ciddi bir borç batağına sürüklenmemin ardından, tam da her şeyden vazgeçtiğim ve hayattan tüm beklentilerimi sıfırladığım bir anda karşıma çıkan profesyonel jigololuk ajansı sayesinde, hayatımı kökten değiştirme fırsatını yakaladım.

                Oldukça korkutucu ve endişe verici bir geleceğin beni beklediğini düşünürken ve hayatımın her anına lanet edecek hale gelmişken bulduğum bu harika jigololuk ajansına üye olup jigololuk iş başvuru sürecini başlattığımda, aslında yine de pek bir umudum yoktu ama jigololuk başvurum onaylanır onaylanmaz katılma hakkı kazandığım jigolo Edirne ekibinde işe başlar başlamaz, hayatımın artık eskisi gibi olmayacağını da kendi gözlerimle görmüş oldum. Jigololuk hizmeti vermeye başladığım jigolo Edirne ekibini inceleyen ve beni beğenip kiralayan tüm bayan müşterilerime -büyük bir şevkle ve istekle- gittim, hepsinin tüm cinsel taleplerini karşıladım, verdiğim jigololuk hizmetinin karşılığını fazlasıyla aldım ve evet, her geçen gün daha da yüksek gelir elde etmeye, zenginleşmeye ve rahatlamaya başladım. Jigolo Edirne ekibinde dahil olduğum ilk sene o kadar çok müşterim oldu ve her bir müşterime o kadar iyi hizmet verdim ki bir senenin sonunda, jigolo Bronz takımına katılmak için başvurdum. Jigolo Bronz ekibine katılmayı istememin tek sebebi de sadece yüksek gelir elde etmek değildi… Ben hem çok para kazanan hem de şöhretli bir jigolo olmak için jigolo Bronz ekibine katılmayı hedefledim ve bu hedefimi de başardım.

                Jigololuk yaptığım bu yedi sene içinde öyle kadınlar tanıdım, öyle lüks mekanlar ve ultra lüks oteller gördüm, öyle pahalı hediyelerle şımartıldım, öyle çok para kazandım ve öyle eğlendim ki… Anlatmaya kalksam, sayfalarca yazmam gerekir. Siz de gerçekten çok para kazanmak ve eğlenerek zenginleşmek neymiş, öğrenmek istiyorsanız, jigololuk ajansına başvurun. Sizi temin ederim, asla pişman olmayacaksınız çünkü jigololuk, bir erkek için gerçek bir fırsattır.

Bir sonraki yazımız için Tıklayınız…