JİGOLO BAŞVURUSU NEREDE YAPILIYOR?

HAYATINIZA ANLAM KATACAK BİR İŞ: JİGOLOLUK
Aralık 13, 2021
PARA AKIŞINIZ, JİGOLOLUK SAYESİNDE ARTACAK!
Aralık 15, 2021

JİGOLO BAŞVURUSU NEREDE YAPILIYOR?

Profesyonel Jigololuk

Profesyonel jigolo ekibimizin üyeleri

 Yoksulluk, parasızlık ve işsizlik karşısında artık çaresiz değilsiniz! Ülkemizin en profesyonel ve en başarılı jigololuk sitesi sayesinde siz de jigololuk yaparak hayatınızı kurtaracaksınız… Üstelik ücretsiz jigolo üyelik fırsatını yakalayarak paranızı ve zamanınızı koruyacak ve işinize, güvenilir bir şekilde başlayacaksınız. Türkiye’nin en aktif şekilde görev alan jigolo erkeklerinden biri olmak ve profesyonel olarak jigololuk yapmak için yapmanız gerekenleri ise bu yazıdan öğreneceksiniz. O halde her ne iş yapıyorsanız, bırakın ve arkanıza yaslanın çünkü size, hayatınızın fırsatını sunuyoruz. Eğer jigololuk konusunda ciddiyseniz ve jigolo partneri arayan olgun bayanların seks ihtiyaçlarını gidererek para kazanmayı hedefliyorsanız, buraya odaklanmanızı öneriyoruz:

 Oldukça hırslı, kendine güvenen ve cesur bir erkeğim. Henüz yirmi sekiz yaşındayım ve jigolo Bursa ekibine katılmak istiyorum çünkü herkesten daha başarılı olacağımı biliyorum. Jigolo Bursa ekibine başvurmam için yeterli olduğumu düşünüyorum ama jigololuk başvurusunu nereye yapacağımı bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Saydığınız özellikler, jigolo olmak için yeterli görünüyor ama jigolo Bursa ekibine başvurmadan önce, jigolo olma kriterlerini çok iyi öğrenmeniz gerekmektedir. Jigolo olmak için öncelikle on sekiz yaşından büyüksünüz ki siz, yirmi sekiz yaşında olduğunuz için bu şartı zaten sağlıyorsunuz. Yaş konusuna ek olarak ise profesyonel olarak jigololuk yapabilmeniz için hem bedenen hem de ruhen sağlıklı, problemsiz ve güçlü olmalısınız. Aynı zamanda iletişim sorunları yaşamayan, ön yargısız, bayanlarla iyi anlaşabilen ve saygılı bir erkek olmanız gerekmektedir. Kendinize iyi bakmalı, şık ve temiz kıyafetler giyinmeli, kişisel hijyene dikkat etmeli ve her zaman temiz olmalısınız.

Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmeyi bilmeli ama aynı zamanda, kesinlikle sakin, aklı başında ve karizmatik bir görüntü çizmelisiniz. Seks ve cinsellik konusunda kendinizi geliştirmeli, farklı cinsel fanteziler ve yatak oyunları konusundaki ön yargılarınızı aşmalı ve cinsel sağlığınızı artırmalısınız. Jigolo kariyer programına uyum sağlamalı ve işinize dört elle sarılmalısınız ki başarılı bir jigolo olmak için bunlar da çok önemlidir.

                        Bu şartları sağlamanız halinde; profesyonel jigololuk sitesine üye olmanız, jigolo iş başvuru formunu doldurmanız ve jigololuk başvurusu yapmanız, yeterli olacaktır. O halde şimdi ilk adımı atın! Daha fazla zaman kaybetmeyin ve jigololuk başvurusu için hemen harekete geçin.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…