JİGOLO – HANGİ YASAL JİGOLO AJANSI İLE ÇALIŞACAKSINIZ?

JİGOLO OL VE OLGUN BAYANLARI HAZZA, CEBİNİZİ PARAYA DOYURUN!
Ocak 9, 2022
JİGOLO BAŞVURUSU İÇİN ÇABA HARCAMAYACAKSINIZ BİLE…
Ocak 11, 2022

JİGOLO – HANGİ YASAL JİGOLO AJANSI İLE ÇALIŞACAKSINIZ?

                        Jigolo olma hedefine odaklanmış, zengin olmayı kafasına koymuş, kendini hayallerini gerçekleştirmeye adamış ve tamamen jigololuk yapmaya konsantre olmuş bir erkek misiniz? Peki; dilediğiniz zaman çalışıp dilediğiniz zaman tatil yapacağınız, kısa sürede yüksek gelir elde edeceğiniz ve zevk, eğlence ve sefaya doyacağınız… Şehrinizdeki en seksi ve en çekici olgun bayanların seks fantezilerini gerçekleştirerek çok yüksek gelir elde edeceğiniz ve kısa sürede zenginleşeceğiniz… Hayatınızın her gününden keyif alacağınız bir ortam sunan bir iş yapmak istemez misiniz? Eğer “Tabii ki isterim!” diyorsanız, siz de ülkemizin en başarılı, en güvenilir ve tek yasal jigolo ajansına başvuruda bulunun. Jigolo başvurusu ile ilgili olarak ne yapacağınızı bilmiyorsanız, sadece bize -yasal jigolo ajansı danışmanlarına- kulak vermenizi tavsiye ediyoruz:

                        Oldukça yakışıklı, iyi görünen ve cinsellik konusunda üretken bir genç olarak jigolo başvurusu yapmak ve jigolo Ankara ekibine katılmak için hangi jigolo ajansına başvurmamı önerirsiniz? Jigolo Ankara ekibine katılma hakkını elde ettiğimi var sayarsak başarılı bir jigolo olabilmek için ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Saydığınız özelliklere ek olarak on sekiz yaşından büyük, sağlıklı, güçlü ve iletişim sorunları yaşamayan bir erkekseniz, yasal jigolo ajansına başvurabilirsiniz. Profesyonel ve yasal jigolo ajansına üye olurken dolduracağınız jigolo başvuru formunda, jigolo Ankara ekibine katılmak istediğinizi belirtmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Jigolo başvurunuz incelenip onaylanırsa, jigolo Ankara ekibine katılır ve online jigolo kataloğunda sergilenmeye başlarsınız.

                        Yasal jigolo ajansı danışmanları tarafından -kişiye özel olarak- hazırlanan jigolo kariyer programına harfiyen uymanız, kendinize her zaman çok iyi bakmanız… Dış görünüşünüze dikkat etmeniz, kılık kıyafetinize özen göstermeniz, seks performansınızı artırıcı şekilde yaşamanız, sağlıklı bir yaşam sürmeniz… Cinsel yeteneklerinizi ve yatak potansiyelinizi geliştirmeniz, beden gücünüzü ve kuvvetinizi artırmanız, değişik seks oyunlarına hevesli olmanız ve ilgi duymanız… İletişim, kişisel gelişim, cinsellik vs konularda sürekli kitap okumanız ve yeni moda akımları takip etmeniz… Yasal jigolo ajansı üyelik kurallarına -eksiksiz bir şekilde- uymanız, jigololuk işine sıkı sıkıya sarılmanız ve mesleğinize sahip çıkmanız gerekmektedir.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…