JİGOLO KAYSERİ EKİBİNE GİRİP HAYATIMI KURTARDIM…

JİGOLO PARTNERİ ARAYAN BAYANLARI MERAK EDİYOR MUSUNUZ?
Aralık 28, 2021
jigolo-dünyasının-kapılarını-siz-aralayın
JİGOLOLUK, MÜKEMMEL BİR İŞTİR! HEMEN BAŞVURUN…
Aralık 29, 2021

JİGOLO KAYSERİ EKİBİNE GİRİP HAYATIMI KURTARDIM…

jigolo olmak için

                        Herkese iyi geceler. Ben, jigolo Kayseri ekibine girme hakkını kazandıktan sonra hayatını kurtarmış ve sadece altı ayda bambaşka bir dünyaya geçmiş bir gencim. İsmim, Yücel ama jigolo Kayseri ekibindeki ve online jigolo kataloğundaki adım, Jigolo Şahin olarak geçmektedir. Henüz yirmi yedi yaşındayım, aslında ziraat mühendisliği mezunuyum, altı aydır profesyonel olarak jigololuk yapmaktayım ve jigolo Kayseri ekibinde görev almaktayım. Siz değerli arkadaşlara; 

Nasıl jigolo olunurjigolo olup para kazanmak mümkün müdür, jigolo partneri arayan bayanlar kimlerdir vb konularda yardımcı olacağım.

                        Dediğim gibi her ne kadar ziraat mühendisliğini bitirmiş olsam da bir türlü iyi bir iş bulamadığım, sürekli borçlarla geçinmeye çalıştığım… Çektiğim geçim derdinden dolayı iyice mutsuzlaştığım, hayattan soğuduğum, genç yaşta çökmeye başladığım, geleceğe umutsuzca baktığım, fakirlik ve yoksulluktan dolayı artık yorulduğum… Dışarıda ve içeride sürekli huzursuz, sıkıntılı ve bıkkın bir şekilde zaman geçirdiğimden .Resmen dipte hissettiğim bir anda, jigololuk fırsatı ile karşılaştım. Profesyonel jigolo şirketinin “jigolo olup para kazanmak” başlıklı yazısını okudum, hayatımı ve durumumu analiz ettim ve sonuçta, jigolo olmaya karar verdim. Jigolo olma şartlarını sağladığımdan emin olduktan sonra ise yasal jigolo şirketi ile görüştüm ve siteye üye olup jigololuk başvurusu yaptım.

                        Altı aydır jigolo Kayseri ekibinde görev almakta ve Kayseri’nin önde gelen bayanları ile birlikte olup para kazanmaktayım. Sadece altı aylık jigololuk kariyerim bile, şu ana kadar çektiğim tüm maddi sıkıntıları unutturmaya başladım. Bambaşka fırsatlar sunmaya ve zenginleşmeye yetti, diyebilirim. Jigolo Kayseri ekibi ve online jigolo kataloğundaki profilim sayesinde, zengin ve varlıklı olgun bayanların cinsel ihtiyaçlarını gidererek para kazanmaya başladım. Jigolo olup para kazanmak fikri, başta hayal gibi gelse de jigololuğa başlayınca anladım ki jigolo olma şartlarını sağlıyorsan, hiç zaman kaybetmeyeceksin.

Hele hele genç, güçlü, seks yapmayı seven, erkeklik sorunu yaşamayan, cinsel yönden deneyimli ve istekli bir erkeksen, jigololuk tam bir biçilmiş kaftan… Açıkçası jigololuk işini yapmadığım onca yılıma o kadar acıyorum ki bu işe geç başladığım için pişman olmaktan kendimi alamıyorum. Siz de benim gibi sonradan pişman olmak yerine, jigololuk için bir an önce başvurun ki hayatınızın kalanını istediğiniz gibi yaşabilesiniz…

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…