Her şeyi sıfırlayıp jigolo oldum.

Kimse size erkekliğiniz için para ödemez
Şubat 3, 2020
Jigolo Arayan Bayanlara Ulaşmak
JİGOLO PARTNERİ ARAYAN BAYANLARA NASIL ULAŞABİLECEĞİNİZİ ÖĞRENMEK İSTİYOR MUSUNUZ?
Ekim 26, 2021

Her şeyi sıfırlayıp jigolo oldum.

Her şeyi sıfırlayıp jigolo oldum.

Selamlar. Ben Hamza. Bundan 15 sene önce Türkiye’ye yerleştim, aslında Afrikalıyım ve şu anda 36 yaşındayım. Üniversite eğitimim için geldiğim İstanbul’u çok sevdiğim ve burada iş imkânı daha fazla olduğu için İstanbul’da yaşamaya başladım ve bundan dolayı oldukça memnunum.

Aslında tıp eğitimi aldım ve doktorum ama açıkçası kazandığım para, sadece bana yetiyordu ve Afrika’daki aileme de para göndermek zorundaydım. Bu sebeple ek iş aramaya başladım ve sonunda bu siteyi keşfettim… Jigolo olmaya karar verdim ve iş başvurumu yaptım. 2020 Ocak ayı itibariyle de jigololuktaki beşinci senemi doldurdum ve tabii ki sitenin gold üyesi olarak 2020 ve hatta önümüzdeki on sene boyunca daha jigololuk yapmaya kararlıyım.

Jigololuk sayesinde, doktorluktan aldığım maaşın birkaç katını, sadece 1-2 görüşmede alıyorum. Siyahi bir adam olmamın ve yatak performansımın yüksek olması sebebiyle de müşterilerim için oldukça cazip ve istenen bir jigolo olarak kariyerime devam ediyorum.

Bu harika jigololuk sitesi olmasaydı, tabii ki şu anki lüks ve zengin hayatımı elde edemezdim. Herkese çok teşekkür ederim.