JİGOLOLUK KONUSUNDA SON SÖZÜ SÖYLEMEK, BİZE DÜŞER!

jigolo istanbul
Bu Dünyadan Öylece Silip Gitmek Yerine, Dünyaya İmzanızı Atarak Farkınızı Ortaya Koyun!
Ekim 30, 2021
jigolo olmak için bir başvuru yeterli
BU KAPININ ARDINDA, JİGOLOLUK İŞ FIRSATI VAR!
Kasım 3, 2021

JİGOLOLUK KONUSUNDA SON SÖZÜ SÖYLEMEK, BİZE DÜŞER!

                        Hayallerinizi, tek bir başlığın altında topladığınızda gördüğünüz şey nedir? Kendi evinizde yaşamak sureti ile kira derdinden kurtulmak mı, hayalinizi süsleyen otomobil ile gezmek mi, kendi işinizin patronu olup emeğinizin boşa gitmesini önlemek mi, geceleri rahat uyuyup sabahları mutlu kalkmak mı, mutlu ve huzurlu hissetmek mi, büyüleyici kadınlarla birlikte olarak hazzın tepe noktasına ulaşmak mı, çevrenizdeki herkesin kıskanç bakışlarını görüp kabarmak mı, gelecek yıllarınızı garanti altına alıp rahat rahat harcama yapabilmek mi ya da bunların tamamı mı? Yüksek ihtimalle, evet, bunların tamamını arzu ediyor ama tam da böyle bir hayatı nasıl yaşayacağınızı bilmiyorsanız, muhtemelen jigolo dünyasını henüz keşfetmediniz: Hemen keşfetmek için Tıklayınız…

                        En geniş anlamı ile jigolo kime denir, jigolo nasıl olunur ve neden yasal jigolo ajansı ile çalışmalıyım? – Jigolo; kendisini beğenen, talep eden ve kiralayan bayan müşterisine PARA KARŞILIĞINDA hizmet veren erkektir. Jigololuk hizmetleri; seks, cinsellik, duygusal arkadaşlık, paralı partnerlik ve kavalyelik gibi farklı alanları kapsamaktadır. Profesyonel olarak jigololuk yapabilmek için yapılması gereken ise ülkemizin en başarılı, en güvenilir ve tek vergi levhalı jigolo şirketine üye olmak, jigolo iş başvuru formunu doldurmak ve görev almak istenen jigolo ekiplerini (jigolo İstanbul, jigolo Antalya, jigolo Ankara, jigolo Denizli, jigolo Muğla, jigolo İzmir, jigolo Diyarbakır ve benzeri büyük jigolo ekipleri ya da diğer küçük şehirlerin jigolo ekipleri gibi) belirtmek gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki jigolo olma kriterlerini -eksiksiz bir şekilde- yerine getiren jigolo adaylarının başvurusu değerlendirilir ve sonuç, jigolo adaylarına da bildirilir.

                        “Neden jigolo ajansı ile çalışmalıyım?” sorusuna verilecek en kısa ve net cevap ile şudur: Önceliği güvenlik olan bayanlar, jigolo arama talebi ile ulaştıkları yasal jigolo ajansı sayesinde hem profesyonel ve işinin ehli jigolo erkeklerden oluşan jigolo ekiplerini inceleyip beğendikleri erkekleri kiralamak sureti ile tüm cinsel ihtiyaçlarını giderir hem de bu ilişkilerinin yüzde yüz gizli kalacağından emin olmanın rahatlığını yaşar. Bu sebeple, jigolo ajansı ile çalışmanın önemi hem jigololuk yapmak isteyen erkekler hem de jigolo partneri arayan olgun bayanlar için büyüktür.