TÜRKİYE’NİN YASAL JİGOLO SİTESİ İLE TANIŞIN!

YASAL JİGOLO AJANSI İLE KARŞI KARŞIYASINIZ!
Ocak 18, 2022
VERGİ LEVHALI JİGOLO ŞİRKETİ SAYESİNDE BAŞARACAKSINIZ!
Ocak 25, 2022

TÜRKİYE’NİN YASAL JİGOLO SİTESİ İLE TANIŞIN!

                        Ülkemizde faaliyet gösteren en kaliteli, en başarılı ve tek yasal jigolo sitesi danışman ekibi olarak hepinizi selamlıyor… 2022 yılının, hepimiz için sağlık, mutluluk, huzur ve bol bereket dolu geçmesini temenni ediyor ve hepinize saygılarımızı yolluyoruz. Sizin için buradayız: Tüm jigolo adaylarına ve jigolo arayan bayanlara destek vermeye ve hiçbir şekilde sorun yaşamamanız için yardımcı olmaya hazırız. Jigolo dünyası ile ilgili olarak aklınızı kurcalayan her şeyi aydınlatmak ve jigololuk ile merak ettiğiniz her konuya açıklık getirmek için bu yazıyı paylaşıyoruz. Tüm jigolo adaylarının ve jigolo partneri arayan bayanların faydalanacağı bu yazıyı, ihtiyaç duyan herkesin keyifle okumasını umuyoruz:

    Tam olarak kimlere “jigolo” denilir, jigolo olabilmek için olgun bayanlara ulaşabilmek ve seks hizmeti vermek yeterli midir?

Profesyonel olarak seks hizmeti veren ve kendisini kiralayan bayanların cinsel ihtiyaçlarını -para karşılığında- karşılayan erkeklere “jigolo” denilir. Jigolo olmak için öncelikle yasal jigolo sitesi tarafından yönlendirilen profesyonel jigolo ekiplerine katılma ve jigolo kataloğunda sergilenme hakkını kazanmanız gerekmektedir. Jigolo olabilmek için olgun bayanlara ulaşabilmek ve seks hizmeti vermek yeterli değildir çünkü profesyonel jigolo ekiplerine katılmanız çok önemlidir. Ancak aktif ve kaliteli jigolo ekiplerinde yer alarak ve yasal jigolo sitesi bünyesinde hizmet vererek başarılı bir jigolo olabileceğinizi unutmamalısınız.

     Profesyonel jigolo sitesi danışmanları olarak size sormak istediğim bir soru var: Jigolo olmak ve olgun bayanların seks taleplerini yerine getirerek para kazanmak suç mu?

Hayır, jigolo olmak ve jigolo arayan bayanların seks taleplerini yerine getirerek para kazanmak, suç değildir. Yalnız buradaki en önemli hususun, on sekiz yaş sınırı olduğunu asla unutmamalısınız. Hem jigololuk yapmayı düşünen erkeklerin hem de jigolo kiralamak için harekete geçmeye hazırlanan bayanların, on sekiz yaşından büyük olması gerekmektedir. On sekiz yaş sınırını aşan her erkek, jigololuk yaparak para kazanabilir ve on sekiz yaşından büyük her bayan, istediği jigolo erkeği kiralayabilir. Bu kriteri yerine getiren erkek ve bayanlar, suç işlemiz olmazlar çünkü jigololuk yapmak, suç teşkil etmez.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…